KITL

BEKAMA s.r.o. je vyhradný dovozca značky Kitl na Slovensko, ktorý získal mnoho ocenení za svoje výnimočné sirupy a výživové doplnky vyrobené z BIO surovín. Všetky ocenenia výrobkov Kitl nájdete na stránke www.kitl.cz a s radosťou Vás vítame aj na stránke www.kitl.sk

 Kitl Sirupy pre zdravé domáce limonády

Kitl Syrob sú vynikajúce husté sirupy vyrábané podla tradičných domácich receptov. Majú lahodnú chuť a sú ideálne pre prípravu domácích limonád, horúcich nápojov i k ochuteniu koktejlov alebo rôznych ďalších drinkov. Sirupy sa vyrábajú z čerstvých bylin v BIO kvalite. Sirupy z ovocnej rady obsahujú vysoký podiel ovocnej zložky. Rastliny sa zpracovávájú za studena, vďaka tomu sú sirupy bohaté na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové.

V ponuke máme Zázvorový, Bazový, Mätový, Grepový, Višňový, Malinový

U nás kúpite sirupy aj v  Darčekovom balení

Tento mesiac robíme pre Vás aj ochutnávky nealko Mojito

z nášho vynikajúceho kvalitného Kitl mätového sirupu

Recept: Kitl mätový sirup do pohára, ktorý má aj rysku a viete koľko sirupu tam naliať, dolejeme minerálkou, mätové listy, kolieska citróna, môžete dať aj na ozdobu pohára. Kto má rád ľad, pridajte si 🙂

 

Kitl Životabudič

Sirup na povzbuzenie. Vyrobený zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbuzujúcimi účinkami. Obsahuje prírodný kofein z bylin, naopak neobsahuje žiadny repný cukor. Táto fľaša zodpovedá 20 plechovkám energetických nápojov.

Kitl Meducínka

Medicinálny sirup pre obdobie chrípok a prechladnutia. Vyrába sa zo zahustenej jablčnej šťavy, propolisu, liečivých byliniek a vitamínu C. Neobsahuje žiadny repný cukor. Vďaka svojmu zloženiu môžu Meducínku užívat aj deti.

Kitl Smrkáčik

Sirup z mladých smrekových výhonkov v Bio kvalite s vitamínom C. Mladé smrekové výhonky prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému.

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vďaka svojmu zloženiu ho môžu užívat aj deti od 1 roka.

Kitl Zámečnícka masť

Je vyrobená podľa starodávneho receptu z miazgy mladých ihličnanov, panenského olivového oleja a včelieho vosku. Pravidelná masáž prispieva k uvoľneniu ztuhnutého chrbta a pohybového aparátu.