KITL

BEKAMA s.r.o. je dovozca značky Kitl na Slovensko, ktorý získal mnoho ocenení za svoje výnimočné sirupy a výživové doplnky vyrobené z BIO surovín. Všetky ocenenia výrobkov Kitl nájdete na stránke www.kitl.cz a s radosťou Vás vítame aj na stránke www.kitl.sk

 Kitl Sirupy pre zdravé domáce limonády

Kitl Syrob sú vynikajúce husté sirupy vyrábané podla tradičných domácich receptov. Majú lahodnú chuť a sú ideálne pre prípravu domácích limonád, horúcich nápojov i k ochuteniu koktejlov alebo rôznych ďalších drinkov. Sirupy sa vyrábajú z čerstvých bylin v BIO kvalite. Sirupy z ovocnej rady obsahujú vysoký podiel ovocnej zložky. Rastliny sa zpracovávájú za studena, vďaka tomu sú sirupy bohaté na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové.

V ponuke máme Zázvorový,  Bazový,  Mätový,  Grepový,  Višňový, Malinový, Čierne ríbezle.

U nás kúpite sirupy aj v  Darčekovom balení

Tento mesiac robíme pre Vás aj ochutnávky nealko Mojito

z nášho vynikajúceho kvalitného Kitl mätového sirupu

Recept: Kitl mätový sirup do pohára, ktorý má aj rysku a viete koľko sirupu tam naliať, dolejeme minerálkou, mätové listy, kolieska citróna, môžete dať aj na ozdobu pohára. Kto má rád ľad, pridajte si

 

Kitl Životabudič

Sirup na povzbuzenie. Vyrobený zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbuzujúcimi účinkami. Obsahuje prírodný kofein z bylin, naopak neobsahuje žiadny repný cukor. Táto fľaša zodpovedá 20 plechovkám energetických nápojov.

Kitl Meducínka

Medicinálny sirup pre obdobie chrípok a prechladnutia. Vyrába sa zo zahustenej jablčnej šťavy, propolisu, liečivých byliniek a vitamínu C. Neobsahuje žiadny repný cukor. Vďaka svojmu zloženiu môžu Meducínku užívat aj deti.

Kitl Smrkáčik

Sirup z mladých smrekových výhonkov v Bio kvalite s vitamínom C. Mladé smrekové výhonky prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému.

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vďaka svojmu zloženiu ho môžu užívat aj deti od 1 roka.

Kitl Zámečnícka masť

Je vyrobená podľa starodávneho receptu z miazgy mladých ihličnanov, panenského olivového oleja a včelieho vosku. Pravidelná masáž prispieva k uvoľneniu ztuhnutého chrbta a pohybového aparátu.